Strona korzysta z plików cookies (tzw. ciasteczka) w celu prawidłowego świadczenia usług. Jeśli nie wyrażasz zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji w naszej Polityce prywatności.Rozumiem

Kariera

Chcesz dołączyć do Zespołu Makalu?


Aktualne rekrutacje znajdziesz tutaj: https://bit.ly/2QUBHCN

Czy wiesz, że Kobiety zajmują u nas wszystkie stanowiska kierownicze! Jesteśmy zdecydowanie zespołem kobiecym. W zespole jest też kilku Mężczyzn. Praca w magazynie i stanowiska produkcyjne są zagospodarowane przez naszych kolegów. W pracy łączymy serce z umysłem. Lubimy śmiać się i uczyć nowych rzeczy. Celebrujemy chwile, koleżankujemy się i przyjaźnimy ze sobą. Stawiamy na otwartość, zaufanie oraz empatyczną i szczerą informację zwrotną. Ważna jest dla nas kreatywność i poczucie zespołowej odpowiedzialności za rezultaty.

Jak to dla Ciebie brzmi?

REKRUTACJA


Prześlij CV

Jeśli chcesz być w zespole Makalu, zapraszamy Cię do pierwszego etapu rekrutacji. Prześlij nam swoje CV na adres rekrutacja@makalu.com.pl Podkreśl swoje kompetencje i napisz czym chcesz się zająć w Makalu? Twoje CV jest dla nas pierwszym krokiem do tego, abyśmy mogli wzajemnie się poznać. Czytamy bardzo dokładnie Twoje dokumenty aplikacyjne! Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie aby poznać się bliżej, jeśli znajdziemy odpowiednie zadania i wyzwania w Makalu dla Ciebie!

Odbierz telefon

Podczas drugiego etapu rekrutacji porozmawiamy telefonicznie. Opowiemy o marce Makalu oraz o tym co jest dla nas w pracy naprawdę ważne! Ta rozmowa będzie trwała ok 15 minut. Ty dzięki temu przekonasz się, czy Makalu jest dla Ciebie. Jeśli będzie nam się rozmawiało ok, od razu umawiamy się na spotkanie!

Przyjdź na pierwsze spotkanie

To jest trzeci etap rekrutacji. W trakcie spotkania porozmawiamy o Tobie, przedstawimy kluczowe wartości naszej marki oraz opowiemy o zadaniach na stanowisku. Chcemy wiedzieć czym lubisz się zajmować, jak postrzegasz odpowiedzialność i co rozumiesz przez pozytywne relacje. Ważne jest aby obie strony poczuły tzw „chemię” a to pozwoli nam wspólnie pracować, budować zespół i rozwijać się. Po tym etapie, telefonicznie zaprosimy Cię na drugie spotkanie.

Przyjdź na drugie spotkanie

Porozmawiamy o warunkach zatrudnienia i wynagrodzenia. Przechodzimy wtedy do konkretnej propozycji. Po jej zaakceptowaniu, umawiamy się na przekazanie dokumentów potrzebnych do Twojego zatrudnienia.

Witamy w zespole Makalu

Tak, to jest etap, w którym jesteś już z nami! Rozpoczynasz proces integracji w zespole Makalu. W pierwszym dniu podpisujemy umowę. Następnie czeka Cię pierwsze szkolenie – BHP i PPOŻ. Kiedy nauczysz się zasad bezpieczeństwa, czas na pyszną kawę lub herbatę! Następnie rozpocznie się Twój proces wdrożeniowy, który obejmuje szkolenia i konkretne zadania rozpisane w czasie. Dla nas liczysz się TY. Dbamy o klimat i atmosferę wokół Ciebie. Dzięki temu poczujesz się bezpiecznie i komfortowo od pierwszego dnia z nami!