Strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celu poprawienia naszych usług. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Jeśli nie wyrażasz zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki. Rozumiem

Z wielką przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu "Wygraj szafę pełną ubrań". Bardzo dziękujemy za tak dużą ilość zgłoszeń.

Nagroda o wartości 6 000 zł w skład, której wchodzi:

  • Voucher o wartości 3 000 zł na zakupy w salonie Makalu lub na makalu.com.pl
  • Voucher o wartości 3 000 zł na usługę stylizacji sylwetki przez stylistkę Ewelinę Rydzyńską

trafi do Pani Mileny O. z Gdańska

Serdecznie gratulujemy!

 

A teraz wyobraź sobie….

W pośpiechu otwierasz rano szafę, wyciągasz gotowy zestaw, dobrany specjalnie do Twojej sylwetki i podkreślający Twoje atuty...
Przeglądasz się w lustrze i uśmiechasz...
Czujesz się piękna, kobieca i pewna siebie...
Wychodzisz z domu i skupiasz spojrzenia przechodniów…
To może być Twoja Historia!!!

We współpracy ze stylistką gwiazd Eweliną Rydzyńską, przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkowy konkurs.

O Ciebie i Twój wizerunek zadba Ewelina Rydzyńska stylistka TVN. Od wielu lat związana z modą, współpracowała m.in. z takimi gwiazdami jak Edyta Herbuś, Katarzyna Glinka, Natasza Urbańską czy Edyta Górniak.  Stylizowała wiele sesji zdjęciowych m.in. dla magazynu Women’s Health, Men's Health i Zwierciadło. Stworzyła cykl dla Dzień Dobry TVN o ponadczasowych elementach mody. Współpracowała również z "Pytaniem na śniadanie" w Tvp 2 oraz z Tvp Info i Tv4. 

Szafa pełna ubrań skomponowana przez stylistkę gwiazd Ewelinę Rydzyńską może być Twoja.


By mieć szansę na wygranie nagrody wystarczy że:

  • W dniach 22.02 - 22.03 dokonasz zakupu w sklepie stacjonarnym Makalu lub online na makalu.com.pl za min. 250 zł z kolekcji Wiosna 2019 ( szczegóły w Regulaminie )
  • Wypełnisz Formularz konkursowy i przekażesz sprzedawcy w salonie, lub prześllesz skan, zdjęcie wypełnionego formularza na adres konkurs@makalu.com.pl, lub napiszesz do nas mail, w którym odpowiesz na pytanie konkursowe: „SZAFA MOICH MARZEŃ TO… ?” Odpowiedź wraz z danymi prześlesz na adres: konkurs@makalu.com.pl (w mailu podaj: imię i nazwisko, numer telefonu, numer paragonu)
  • Zachowasz dowód sprzedaży
FORMULARZ KONKURSOWY POBIERZ

REGULAMIN
 
 
 
---
 
 
 
KONKURS DZIEŃ KOBIET Z MAKALU
 
REGULAMIN