Makalu to ekskluzywna polska marka,
która istnieje na rynku mody damskiej od 1995 r.

text-makalu

Precyzja i kreatywność na wszystkich poziomach konstrukcji firmy, a także nieugięte dążenie do zaspokojenia potrzeb estetycznych każdej kobiety to cechy, z którymi w pełni identyfikuje się Makalu. Polskość „Makalu” będziemy podkreślać na każdym etapie realizacji naszych zamierzeń. Każda kolekcja, każdy jej pojedynczy element tworzone są w siedzibie firmy w Łodzi. To właśnie w tym miejscu aranżuje się niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju produkt, który jest wynikiem wieloletniego doświadczenia oraz nieustannego poszukiwania inspiracji. Marka Makalu wznosi się na bardzo spójnych fundamentach, których podstawą jest silne poczucie wartości. Uwarunkowane jest ono ciężką pracą, a także ogromnym zaangażowaniem i poświęceniem całego zespołu. Pełen profesjonalizm oraz prawdziwa pasja do mody to znamiona sukcesu, o którym już możemy głośno i śmiało mówić.

Wzornictwo marki można określić jako minimalistyczne, nowoczesne i kreatywne. Taki też jest cel firmy - odważna kobieta przyszłości, która ceni wysoką jakość i niepowtarzalny styl. Aby spełnić wymagania klientek firma nieustająco pracuje nad perfekcyjnym krojem każdej kreacji oraz produkuje jedynie krótkie serie modeli w rozmiarach 34-46, sprawiając tym samym, iż stają się one wyjątkowe i ekskluzywne. Każdą kolekcję znajdującą się w ofercie marki cechuje różnorodność oraz uniwersalność, począwszy od strojów mniej formalnych, komfortowych poprzez fasony biznesowe, a skończywszy na modelach koktajlowych i wieczorowych. Całość uzupełniona jest szeregiem niebanalnych dodatków takich jak torebki, szale, paski i biżuteria.

Nasze Motto

Każdego dnia starać się być
odrobinę piękniejszą i bardziej elegancką,
każdego dnia tworzyć lepszą siebie.

unia

Szanowni Państwo,

W dniu 30 kwietnia 2014 r. w wyniku oceny z postępowania o udzielenie zamówienia na realizację szkoleń przewidzianych w ramach projektu “Kompetencje MAKALU skrojone na miarę potrzeb klienta” za najkorzystniejszą została uznana oferta firmy Koncepcja Izabela Nowaczyk.

Zapraszamy na

Nasz profil
Facebook

Zobacz